O NÁS

ÚEV Mladoňov funguje od roku 2015. Dříve byla budova využívána jako základní škola a následně škola mateřská. V současné době je naším cílem efektivní a zábavné využití volného času dětí, mládeže i dospělých; rozvíjet pohybové dovednosti; prohlubovat vztah k přírodě, sami k sobě a ke svému okolí.

ÚVOD

Nabízíme výukové programy s (nejen) ekologickým zaměřením pro děti z mateřských a základních škol, dále také organizujeme školní výlety, školy v přírodě nebo příměstské tábory. Program probíhá ve zrekonstruované budově, na školních pozemcích, pod zastřešenou pergolou, na hřišti a v okolní krajině.

Pro zájemce vícedenních programů je připraveno ubytování ve dvou až osmilůžkových pokojích a možnost zajištění celodenní stravy. Ostatním návštěvníkům je k dispozici plně vybavená kuchyňka s jídelnou, společenská místnost s televizí a dataprojektorem, v celé budově je také možnost připojení na internet pomocí wifi sítě.

Okolí Mladoňova nabízí možnost řady krásných turistických i cyklistických tras, pro zájemce možnost rybaření. V rámci obce je možnost dalšího sportovního vyžití na hřišti, v tanečním sále kulturního domu či využití místní posilovny.